Aliplast - z optymizmem w przyszłość /Świat Aluminium/

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru "Świata Aluminium”,  a w szczególności do zapoznania się z wywiadem z Prezesem Spółki Aliplast Extrusion  -  Panem Janem Kidajem.

"Pan Jan Kidaj, Prezes Aliplast Extrusion Sp. z o.o. niczym król Midas, czego się nie dotknie, zamienia w złoto, czyli sukces. Wielokrotnie miałam okazję podsumowywać z Panem Prezesem kolejne etapy rozwoju Aliplastu i gratulować spektakularnego rozwoju Firmy.

Tym razem, rozmawiając z Panem Janem Kidajem, poprosiłam o komentarz na temat kryzysu, jakim straszą wszyscy oraz o kondycję Aliplastu.

 - JK: Jestem bardzo zadowolony z wyników, jakie osiągnęliśmy w tym roku w Aliplaście. Był to nasz rekord, jeśli chodzi o wynik operacyjny. Nadzieje na przyszły rok tylko  mamy wyższe, jeżeli się nic nie wydarzy. A widzimy teraz na rynku, że klientów jest dużo, że jest masa pracy. Nie ma co narzekać, tylko się rozwijać. Nasze plany na przyszły rok  to uzyskanie 8.000 ton ekstruzji  i to będzie około 2000 ton więcej. Jeżeli chodzi o systemy, to planujemy zwiększenie sprzedaży o 20 milionów zł. Zrealizujemy to przez produkcję nowych segmentów, ponieważ „zabraliśmy” produkcję komponentów z Chin dla Grupy  w Belgii, Anglii i Francji. I to będzie stanowić około 5 milionów przychodu rocznego. Także  z tego powodu jesteśmy bardzo zadowoleni ... (...)

  pobierz artykuł "Aliplast  - z optymizmem w przyszłość"