Aliplast Fishing Team – zakończenie sezonu wędkarskiego

25 października 2021

W niedzielę 24.10 na łowisku „Eko Torf Ludwinek” odbyło się spotkanie sympatyków wędkowania „Wędkarska Niedziela”. Było to kończące tegoroczny sezon wędkarski spotkanie zorganizowane przez Aliplast Fishing Team i wzięli w nim udział licznie Pracownicy Grupy Aliplast wraz z rodzinami. W miłej i rodzinnej atmosferze udało się złowić kilkanaście ryb, a nagrodę za największą rybę zawodów otrzymał nasz kolega Jacek Tubek. 
Po zawodach wszyscy mogliśmy się ogrzać przy ognisku, a niewątpliwą atrakcją spotkania było wspólne pływanie na Aliboatcie  jedynej na świecie takiej łodzi, wymyślonej i skonstruowanej przez Pracowników Grupy Aliplast .
Pomysł wybudowania łodzi Aliboat to efekt wspólnej pracy i pasji naszych Pracowników. Prace nad projektem trwały ok. 2 lata, do budowy łodzi wykorzystano aluminiowe konstrukcje oraz puste beczki 20l jako pływaki. W trakcie prac konstrukcyjnych Aliboat zyskał mały zadaszony aneksem dla wędkarzy i pomyślnie przeszedł pierwsze wodowanie. Pomysłodawcy zapowiadają, że w nowym sezonie wędkarskim Aliboat zyska nowy desing i funkcjonalności!