Piłkarskie talenty z SOS Wioski Dziecięce z Kraśnika

30 listopada 2023

Podopieczni SOS Wioski Dziecięce Kraśnik uwielbiają aktywnie spędzać czas, jedni grając w siatkówkę inni, ćwicząc gimnastykę, ale wszyscy kochają piłkę nożną. Cotygodniowe treningi piłkarskie bardzo pomagają dzieciom i młodzieży. Niektórym jednak to nie wystarcza…
Rodzeństwo Kamila i Piotrek, bo o nich mowa, od samego początku swojego pobytu na Wiosce prezentują piłkarskie talenty. Piętnastoletnia Kamila od września uczęszcza na treningi dziewczęcej drużyny piłkarskiej w Klubie „Stella Kraśnik”. Wzorcowo łączy obowiązki szkolne z ulubionym sportem i wyjazdami na mecze.
Wiele sukcesów na swoim koncie ma również Piotrek. Do niedawna siedemnastolatek grał w ULKS Dzierzkowice, a w ostatnim czasie otrzymał propozycje gry w Klubie STAL KRAŚNIK. Jak mówi sam Piotrek: „Jest to dla mnie wielki sukces i duża szansa na piłkarską karierę”.

Cieszymy się, że dzięki środkom zebranym podczas II Turnieju Charytatywnego w Piłce Nożnej, Fundacja Grupy Aliplast mogła ufundować akcesoria piłkarskie. Dzięki czemu rodzeństwo może rozwijać swoje pasje i szlifować umiejętności.