Charytatywny Turniej w Piłce Nożnej Fundacji Grupy Aliplast

18 sierpnia 2022

8 października 2022 r. (sobota) odbędzie się Charytatywny Turniej w Piłce Nożnej, a celem jest zebranie funduszy na stypendia sportowe dla dzieci z Ukrainy. To kolejny projekt Fundacji Grupy Aliplast, która tym razem do udziału zaprasza lubelskie firmy i ich piłkarskie reprezentacje.

Jako Fundacja jednej z większych firm na Lubelszczyźnie, chcielibyśmy stworzyć biznesową platformę wspólnych działań pomocowych dla Ukrainy. Wojna nadal trwa, pierwsze akcje już za nami, ale pomoc i przede wszystkim wsparcie potrzebne jest nadal.  W Lublinie mamy dużą grupę Uchodźców, wśród których dominują matki z dziećmi w różnym wieku.  Powinniśmy teraz skupić uwagę na stworzeniu pewnej „normalności” mimo sytuacji, w jakiej się znaleźli. Chcielibyśmy dać możliwość ukraińskim dzieciom, być może już kontynuacji, lub dopiero rozpoczęcia przygody ze sportem. Jest powiedzenie „sport to zdrowie”, ale w tym przypadku to może nabrać również charakteru terapii. Całość opłat wpisowych Turnieju organizowanego przez naszą Fundację zostanie w całości przekazana na stypendia sportowe – mówi Ewa Ciołek z Fundacji Grupy Aliplast.

Wydarzenie objęte zostało patronatem Polskiego Radia Lublin, Gazety Wyborczej, TVP3 Lublin, Lublin24.pl.

  • Jak z nami zagrać w Turnieju i pomóc? Zgłoś drużynę ze swojej firmy,  przekaż opłatę wpisową na konto Fundacji Grupy Aliplast w wysokości 3000 zł (do 23 września br) i zgłoś się 8 października 2022 r., o godz. 9 na boisko sportowe Grupy Aliplast.
  • Turniej rozegrany zostanie systemem zależnym od liczby zgłoszonych drużyn ( „każdy z każdym”). Drużyna powinna składać się z maksymalnie 5 pracowników plus bramkarz, czas trwania meczu 12 minut.
  • Więcej szczegółów dotyczących Turnieju w Regulaminie Turnieju FGA.

Karta zgłoszenia dużyny Mecz FGA (1)Regulamin Turnieju Charytatywnego FGA